Fascination About پیچ استوانه ای


پیچ استوانه ای دو سو چیست؟ Ttboltپیچ‌ها براساس کاربرد و موقعیتی که قرار است در آن مورد استفاده قرار گیرند انواع مختلفی دارند. پیچ‌های استوانه‌ای همانظور که از اسم‌ آن‌ها پیداست دارای سر استوانه‌ای شکل هستند. این پیچ‌ها از پرکاربردترین پیچ‌ها هستند که در صنایع مختلف مانند خودرو سازی، ساختمان سازی و … کاربرد دارد.


برای اطلاع از قیمت و خرید پیچ و مهره به بخش فروشگاه اینترنتی سات پیچ مراجعه کنید. پیچ استوانه ای دو سو در دسته پیچهایی با نام پیچ ماشینی قرار دارد. طول آن تمام رزوه است و برای بستن آن از مهره و پیچ گوشتی دوسو استفاده می شود. این پیچ در صنایع فلزی و چوبی و پلیمری برای اتصالات صنعتی و خانگی مصارف زیادی دارد.


یکی از پیچ‌هایی که حتما بارها نام آن به گوشتان خورده پیچ استوانه پیچ گوشتی خورد است. همچنین دارای نوک انتهایی ساده (ماشینی) بوده و گلپیچ دوسو یا چهار سو را دارا می‌باشند. بنابراین کاربران می‌توانند به راحتی با استفاده از پیچ گوشتی دو سو یا چهار سو اقدام به باز و بسته‌کردن آن بکنند.


پیچ استوانه ای یکی از رایج ترین اشکال پیچ و اتصالات می باشد ، مصارف صنعتی و خانگی فراوانی دارد و معمولاً در صنایع فلزی و چوبی و پلیمری استفاده می شود . پیچ های استوانه ای ( ماشینی ) معمولا در دو جنس اهن یا استنلس استیل بیشتر در دو گرید استیل ۳۰۴ و ۳۱۶ تولید و عرضه می شوند .بخش عمده این پیچ ها با روکش زینک یا گالوانیزه سرد عرضه می شوند. پیچ استوانه ای یکی از رایج ترین اشکال پیچ و اتصالات می باشد و مصارف خانگی و صنعتی فراوانی دارد و معمولا در صنایع فلزی و چوبی و پلیمری استفاده میشود. گل پیچ های استوانه ای معمولا آلنی یا دو سو است که فاصله بین دنده های این پیچ استاندارد بوده و همانند پیچ های آچاری معمولی است. پیچ استوانه ای رزوه شده که نوک رزوه شده آن معمولی یا ماشینی است، برای آنکه پیچ های استوانه ای را سفت نمائیم باید از مهره برای استحکام آن استفاده نمائیم. جنس این پیچ از معمولا از آهن یا استنلس استیل در دو گرید استیل 304 و 316 می باشد که تولید و مورد استفاده قرار میگیرد .


آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا از آخرین محصولات مگا پیچ مطلع شوید. اطلاعات شخصی شما برای پردازش سفارش شما استفاده می‌شود، و پشتیبانی از تجربه شما در این وبسایت، و برای اهداف دیگری که در سیاست حفظ حریم خصوصی توضیح داده شده است.


انجام عملیات جوشکاری بر روی آن مناسب است.و بطور کلی بعنوان یک میلگرد داکتیل شناخته میشود. استاندارد A3 استفاده شده ولی مقاومت فیزیکی و شیمیایی آن با میلگرد A2 سازگار باشد. همه خرید ها بعد از این تاریخ در اولین روز کاری در سال 1401 ارسال می گردد.


جنس این پیچ معمولاً از آهن یا استنلس استیل در دو گرید استیل 304 و 316 می باشد ، که تولید و مورد استفاده قرار می گیرد . پیچ استوانه ایدر صنایع مختلفی مانند الکترونیک، چوب، فلز و برخی دیگر از مصارف خانگی کاربرد دارد. از جمله کاربرد های پیچ استوانه در صنایع الکتریکی می توان به ساخت انواع لوازم الکترونیکی مانند کلید و پریز و انواع چراغ و لوازم روشنایی الکتریکی اشاره کرد. البته این پیچ در ساخت قطعات بزرگتری مانند ماشین لباسشویی نیز به کار می رود. پیچ های استوانه ای پیچ هایی هستند که یک گل پیچ در سر و همچنین دارای یک استوانه مارپیچ هستند. پیچ اتاقی تحت استاندارد din 603 که معادل آن iso 8678 می باشد تولید و مورد استفاده قرار میگیرد.

سورس مقاله

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *